Recepcja fryzjerska do salonu - Ayala

Recepcja fryzjerska do salonu


Recepcja to jednocześnie przestrzeń w salonie fryzjerskim, jak i mebel fryzjerski stanowiący jej kluczowy element. Przy recepcji przyjmowani są klienci, dokonywane płatności za wykonane usługi, a także umawiane kolejne wizyty. To pierwsze i ostatnie miejsce w salonie fryzjerskim, z którym mają styczność klienci, dlatego jest tak ważne jakie wywołuje wrażenie u osób odwiedzających salon.

W dużych salonach fryzjerskich może zostać wydzielona osobna przestrzeń na recepcję i poczekalnię. W mniejszych recepcja to integralna część całego salonu. W obu sytuacjach o funkcjonalności recepcji decyduje wybór mebla. Wymiary, ilość i rodzaj półek oraz szuflad, to elementy na które należy zwrócić uwagę kupując recepcję do salonu fryzjerskiego. Trzeba też pamiętać by styl wybranej recepcji fryzjerskiej korespondował z wystrojem całego wnętrza. Wprowadzał klientów w jego atmosferę, zapraszał do zostania dłużej i umówienia kolejnej wizyty.

W AYALA tworząc recepcje fryzjerskie kierujemy się ich praktycznym przeznaczeniem, nie zapominając o tym jak ważny jest ich design. W naszej ofercie znajdziesz recepcję w pełni odpowiadającą potrzebom Twojego salonu fryzjerskiego lub barberskiego.

Recepcje fryzjerskie tapicerowane

W eleganckich salonach, stawiających na klasyczny wystrój sprawdzą się recepcje z tapicerowanym frontem, takie jak MADAME. Prosta, szeroka recepcja na drewnianych nóżkach.

Do luksusowych wnętrz polecamy recepcje fryzjerskie tapicerowane z kolekcji OBSESSION, których front jest pikowany kryształami Swarovski®. Z pewnością zwrócą uwagę klientów i podkreślą charakter salonu. Recepcja OBSESSION II posiada wygodny blat roboczy, dwie szafki, szufladę i półkę. Natomiast recepcja OBSESSION I jest mniejsza, półokrągła, wyposażona w szufladę i kilka otwartych półek.

Jeśli szukasz recepcji fryzjerskiej pikowanej, jednak o bardziej klasycznym pikowaniu z guzikami, sprawdź ROYAL I oraz ROYAL II. Może też Cię zainteresować recepcja fryzjerska z kolekcji ZOE z tapicerowanych frontem i podświetleniem LED, który nadaje jej dodatkowo lekkości.

Obsession

Niepowtarzalne rozwiązania

Stone

By wywrzeć na osobach odwiedzających salon fryzjerski niezapomniane pierwsze wrażenie, wybierz recepcję STONE. To rozwiązanie wyłącznie do przestronnych salonów fryzjerskich lub barberskich o dużym metrażu. STONE wyróżnia podświetlany panel z naturalnego kamienia. Każdy jest inny, a więc każda recepcja staje się niepowtarzalna

Natomiast jeśli zależy Ci na nieszablonowej recepcji do nowoczesnego, minimalistycznego wnętrza, rozważ KIRKE. Ta prosta recepcja z półkami i szufladą. Wyróżnia ją umieszczenie lustra w ramie ze stali nierdzewnej na froncie.

Recepcja w salonie barberskim

Recepcja fryzjerska LOFT to nasza propozycja stworzona z myślą o industrialnych, surowych wnętrzach. Doskonale sprawdzi się także w salonie barberskim. 

Jeśli jednak poszukujesz bardziej klasycznego mebla do recepcji w swoim zakładzie barberskim, zainteresują Cię nasze nowości – recepcje LEXUS I oraz LEXUS II.

Loft
Lexus II

Wybierz recepcję fryzjerską AYALA do swojego salonu

Recepcje fryzjerskie AYALA są dostępne w szerokiej palecie wykończeń. Możesz dobrać  kolor płyty meblowej i kolor skaju w przypadku recepcji z tapicerowanym frontem. Dzięki temu stworzymy dla Ciebie recepcję idealnie pasującą do wystroju Twojego salonu.

Jeśli szukasz uniwersalnej recepcji fryzjerskiej białej lub czarnej, a jednocześnie zależy Ci na jak najszybszej dostawie mebli do salonu, polecamy Ci nasze recepcje z oferty AYALA 48h: TINA, RIALTO MINI lub RENO MINI.

Rialto Mini
Reno Mini
Tina

Pamiętaj, że nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Z przyjemnością nie tylko odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszych recepcji fryzjerskich, ale doradzimy również najlepsze rozwiązanie do Twojego salonu. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami mailowo (ayala@ayala.com.pl) lub telefonicznie (+48 606 318 296).