Nowość w ofercie - Złota baza - AYALA

Nowość w ofercie – Złota baza


Trend złotych elementów w wystroju wnętrz, zawitał do salonów fryzjerskich.

Początkowo złote elementy pojawiały się na ścianach oraz w lampach i  w dodatkach.

Kolejnym etapem były złote ramy w lustrach konsolet. Teraz przyszedł czas na złoto w fotelach.

AYALA i tym razem idzie z duchem czasu. Na wiosnę premierę miała konsoleta POLA z pięknym lustrem ze złota ramą. Dziś z przyjemnością prezentujemy kolejną nowość w naszej ofercie: złotą bazę dysk. Z pewnością nada blasku i szyku każdemu wnętrzu.

Jeśli szukasz prostego sposobu, aby całkowicie odmienić wnętrze swojego salonu fryzjerskiego, podstaw na złote elementy. Dzięki nim Twój salon zyska nową osłonę i jednocześnie będzie się idealnie wpisywał w obowiązujące trendy. Złoto we wnętrzach to już nie tylko synonim luksusu, ale także nowoczesności i minimalizmu. Możliwości aranżacji jest bardzo wiele.

Polecamy połączenie złotej bazy z naszym dobrze znany modelem GHOST. Teraz jest dostępny w całkowicie nowym wydaniu, ze złotą poduszką na siedzisku. Całość tworzy nowoczesny a zarazem elegancji efekt.

Dzięki złotej bazie także klasyczny model AYALA – REFLECTION nabiera całkowicie nowego charakteru.

Fotel Reflecion  ze złota bazą dysk
Fotel fryzjerski REFLECTION
Fotel Ghost ze złota poduszką i złotą bazą dysk
Fotel fryzjerski GHOST

Jeśli możemy pozwolić sobie na większe zmiany w salonie, idealnym rozwiązaniem jest połącznie złotej bazy w fotelu fryzjerskim ze złota ramą lustra w konsolecie POLA lub HOLLY. Razem tworzą spójną całość, podkreślając charakter i styl wnętrza.

Konsoleta Pola
Konsoleta POLA
Kolekcja Holly
Kolekcja HOLLY
Fotel Tulip ze złota bazą dyzk
Fotel fryzjerski TULIP

Decydując się na wybór złotej bazy w fotelu nie jesteśmy ograniczeni tylko do białej lub czarnej tapicerki. Złoty dobrze komponuję się także z kolorowym wykończeniem. Na przykład z głęboką zielenią, która sprawdzi się w klasycznych i ekskluzywnych wnętrzach.

Chcesz wprowadzić złote elementy do swojego salonu fryzjerskiego? Zapraszamy do kontaktu z nami, z przyjemnością doradzimy w wyborze mebli i wykończeń.

mail: ayala@ayala.com.pl

telefon +48 606 318 296