Myjnia LUNA - minimalizm i nowoczesność - Ayala

Myjnia LUNA – minimalizm i nowoczesność


Przedstawiamy najnowszą myjnię fryzjerską w naszej ofercie! LUNA – dostępna w 2 rozmiarach, zarówno na zamówienie jak i od ręki w ofercie AYALA 48h.

LUNA powstała z myślą o mniejszych salonach fryzjerskich, którym zależy na nowoczesnych i nietypowych rozwiązaniach. Jej oszczędna, prosta forma nie obciąża pomieszczenia, i daje się wkomponować we wnętrza o różnej stylistyce.

LUNA w czarnej tapicerce, z misą białą i czarną jest dostępna w ofercie AYALA 48h, Dodatkowo w obydwu wersjach wykończenia Klienci mogą wybrać zarówno wersję 1 osobową jak i wersję dwuosobową LUNA SOFA.

Dla Klientów którzy wolą trochę odważniejsze rozwiązania proponujemy myjnie LUNA w wersjach na zamówienie. Wtedy do wyboru są wszystkie kolory tapicerki z próbnika AYALA.

Aby myjnia wyróżniała się jeszcze bardziej Klienci mogą zdecydować się na złotą armaturę, która pięknie prezentuje się zarówno w czarnych jak i białych misach. W modelu LUNA montowana jest misa Cleo, o klasycznym kształcie, ale z armaturą umieszczoną z boku misy.

Masz pytania, chętnie na nie odpowiemy i doradzimy w wyborze rozwiązania idealnego do Twojego salonu fryzjerskiego. Napisz do nas (mail: ayala@ayala.com.pl ) lub zadzwoń ( +48 606 318 296).