Luksusowa kolekcja mebli fryzjerskich OBSESSION - Ayala

Luksusowa kolekcja mebli fryzjerskich OBSESSION


Kolekcja stworzona z pasji i miłości do pięknych mebli fryzjerskich. Wnętrza salonu fryzjerskiego w stylu glamour z meblami z kolekcji OBSESSION wyróżnia elegancja, blask i niezaprzeczalny urok. Klienci mogą się w nich poczuć niczym gwiazdy Hollywood. Ekstrawaganckie diwy wybierające się na bankiet, czy szarmanccy dżentelmeni przygotowujący się na kolację. Odwiedzając salon fryzjerski odrywają się od codzienności i skupiają się na trosce o siebie, chwili poświęconej tylko sobie. Wystrój salonu, komfortowe i eleganckie meble, luksusowe detale, sprawiają że czują się zadbani, wyjątkowi, tak jak na to zasługują.

Stwórz ekskluzywny salon z meblami OBSESSION

W luksusowych wnętrzach spójność i zachowanie określonego stylu jest szczególnie ważne. Nie ma miejsca na niedociągnięcia i niedopasowane elementy. Liczy się harmonia. Całościowe wrażenie i poszczególne detale. Urządzając luksusowy salon fryzjerski, kluczowe jest by nie zapomnieć o szerszej perspektywie. Nie skupiaj się wyłącznie na pojedynczych meblach i ich funkcjonalności, ale patrz na nie jako na element całości. Dobór kolorystyki, rodzaju wykończenia, dodatków, wszystkie te poszczególne części tworzą efekt finalny. Tylko jednoczesne dostrzeganie szczegółów i całości pozwala stworzyć wyjątkowe miejsce, takie do którego klienci chcą wracać, a może nawet mają lekką obsesję na jego punkcie.

Meble z kolekcji OBSESSION zaprojektowano właśnie z myślą o takich salonach fryzjerskich. Gustownych wnętrzach, które zachwycają swoim wystrojem. Kolekcję OBSESSION wyróżniają eleganckie pikowania mebli kryształami Swarovski®. Kryształy mienią się i odbijają światło. Podkreślają linię mebli, a jednocześnie sprawiają, że wnętrze wyróżnia się względem innych salonów. Jest niepowtarzalne i zapadające w pamięć.

Poznaj meble z kolekcji OBSESSION

Kolekcja OBSESSION została zaprojektowana w ten sposób by móc urządzić wygodne stanowisko fryzjerskie do mycia i pielęgnacji włosów, miejsce do strzyżenia i stylizacji fryzur, ale także recepcję i poczekalnię. To linia idealnie współgrających ze sobą mebli fryzjerskich, przy których pomocy stworzysz luksusowy i funkcjonalny salon fryzjerski.

Półokrągłe oparcie fotela OBSESSION zaprasza by wygodnie się w nim rozsiąść. Fotel posiada w siedzisku otwór ułatwiający czyszczenie. Dzięki profesjonalnej pompie hydraulicznej możesz wygodnie regulować jego wysokość podczas wykonywania usługi, nawet z siedzącym na nim klientem. Bazę fotela możesz dobrać do aranżacji – na czarnej pompie hydraulicznej z bazą kwadrat, chromowanej pompie hydraulicznej z trzema rodzajami baz (pająk, dysk i kwadrat), a także na pompie tulip z bazą dysk. Jest także dostępny na złotej bazie dysk, która podkreśla ekskluzywny charakter salonu.

Fotel doskonale prezentuje się z konsoletą z kolekcji OBSESSION, która zachwyca swoją subtelną elegancją. Duże lustro w tapicerowanej ramie, której linię podkreślają kryształy, optycznie powiększa wnętrza.

W salonie fryzjerskim nie może zabraknąć stanowisk do mycia i pielęgnacji włosów. W ramach kolekcji OBSESSION masz do wyboru myjnię w wersji jednoosobowej, ale również sofę w wersji 2, 3 lub wieloosobowej. Myjnia OBSESSION jest dostępna w wersji podstawowej, rozszerzonej z elektrycznie regulowanym podnóżkiem, a także z masażem Shitsu i regulowanym podnóżkiem. Wszystkie zapewniają pełnię komfortu podczas wykonywania zabiegów.

Pierwsze wrażenie na kliencie odwiedzającym salon fryzjerski robi jednak już recepcja , w której zostaje przyjęty zaraz po przyjściu. Ważne jest by współgrała z luksusowym charakterem całego wnętrza. Dlatego polecamy wybór recepcji OBESSION II lub mniejszej, ale przyciągającej uwagę kształtem OBSESSION I. Obie z tapicerowanym, pikowanym frontem ozdobionym kryształami Swarovski®.

Natomiast w oczekiwaniu na swoją kolej, klienci mogą wygodnie rozsiąść się na eleganckich kanapach. W przestronnym, dużym salonie warto zdecydować się na połączenie dwuosobowej sofy OBSESSION M oraz trzyosobowej sofy OBSESSION R. Pierwszą wyróżnia asymetryczna forma oparcia, obie zachwycają eleganckim wykończeniem.

Niech klienci mają obsesję na punkcie Twojego salonu

Marzysz by Twój salon fryzjerski wyróżniał się luksusowym charakterem? Chcesz by był funkcjonalny i jednocześnie komfortowy? Z meblami z kolekcji OBSESSION to proste! Z przyjemnością doradzimy Ci w doborze mebli do Twojego salonu i pomożemy stworzyć wyjątkową przestrzeń. Zapraszamy do kontaktu z nami:

mail: ayala@ayala.com.pl

telefon: +48 606 318 296