Kolekcja MALI w nowej odsłonie - Ayala

Kolekcja MALI w nowej odsłonie


W AYALA uwielbiamy zmiany. Z uwagą śledzimy pytania od naszych Klientów, słuchamy czego potrzebują, jakich nowych rozwiązań do salonów fryzjerskich i barberskich szukają. Oczywiście obserwujemy także najnowsze trendy aranżacji wnętrz oraz nowości branży fryzjerskich. Wszystko po to by wprowadzać do naszej oferty produkty, które odpowiadają na Wasze oczekiwania, a nawet je wyprzedzają.

W salonach fryzjerskich o dużej powierzchni, doskonale sprawdzają się kilkustanowiskowe myjnie. Wydzielona strefa do mycia i zabiegów pielęgnacyjnych powinna sprzyjać odpoczynkowi. Jednocześnie ważne jest by gwarantowała fryzjerkom i fryzjerom wysoki komfort pracy. Te potrzeby zainspirowały nas do poszerzenia naszej kolekcji mebli fryzjerskich MALI o nowy model myjni: MALI SOFA III.

MALI to jedna z częściej wybieranych kolekcji fryzjerskich od AYALA. Poznaj jej nową odsłonę.

Połączenie elegancji i komfortu

Nasza kolekcja MALI łączy w sobie klasyczny, elegancki design z dbałością o najwyższą funkcjonalność mebli fryzjerskich. Dotychczas w ofercie dostępny był elegancki fotel oraz myjnia w wersji jednoosobowej oraz dwuosobowej.

Fotel MALI zaprasza, żeby w nim wygodnie rozsiąść. Wewnętrzna część oparcia jest tapicerowana z eleganckim pikowaniem z guzikami, które podkreśla formę fotela. Kolorystykę i rodzaj obicia można wybrać z naszej szerokiej palety wykończeń. Warto zwrócić uwagę na mały detal, otwór w siedzisku, który ułatwia czyszczenie fotela po wykonaniu usługi.

Nowością w kolekcji jest klasyczna, wisząca konsoleta z tapicerowaną ramą, pikowaną z guzikami, pięknie współgrająca z fotelem. 

Szerokie siedziska wyróżniają myjnie fryzjerskie MALI. Również one są dostępne w wersji gładkiej oraz z eleganckim pikowaniem z guzikami. Dodatkowo możesz wybrać także rodzaj misy. Masz do wyboru Cosmo i Europe, obie dostępne w kolorze białym lub czarnym, z klasyczną chromowaną armaturą lub w wersji złotej.

Nowa sofa MALI

Od teraz oprócz myjni MALI I (w wersji jednoosobowej) oraz dwuosobowej myjni MALI SOFA II, w naszej ofercie znajdziesz trzyosobową MALI SOFA III. Dzięki nim możesz tworzyć połączenia, które najlepiej sprawdzą się w Twoim salonie fryzjerskim. Ty decydujesz, ilu segmentów potrzebujesz. 

MALI SOFA III (tak samo jak wersja pojedyncza i dwuosobowa) jest dostępna w wersji z gładkim tapicerowaniem w opcji  przeszyciami w pełnej  lub w opcji głęboko pikowanej guzikami w pełnej palecie wykończeń (skaje i płyty meblowe). Jeśli lubisz dodatki w kolorze złotym i chcesz wprowadzić je do swojego salonu fryzjerskiego, to możesz skusić się na złotą armaturę. Podkreślisz w ten sposób elegancki wystrój wnętrza lub dodasz wyrazisty akcent w nowoczesnym salonie.

Dodatkowo do wszystkich wersji myjni MALI proponujemy elektryczny podnóżek, podnoszący komfort podczas mycia włosów i wykonywania innych zabiegów. W myjniach w wersji sofa podnóżek może zostać zamontowany do wszystkich segmentów sofy lub tylko do jednego. 

Podoba Ci się nowa odsłona kolekcji MALI? Zapraszamy do kontaktu z nami, z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy w wyborze mebli i wykończeń.

mail: ayala@ayala.com.pl

telefon: +48 606 318 296